Понедельник, 17 Июня 2019, 18:39:25
Приветствую Вас Ученик | RSS

ГБОУЛНР«ЛСШ I-IIIст.»

Меню сайта
Мини-чат
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Информация о школе

 

Комунальний заклад «Лутугинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Лутугинського району Луганської області» - це навчальний заклад, в якому першочерговим завданням є забезпечення сучасної якості освіти на основі збереження її фундаментальності і відповідності актуальним і перспективним потребам особистості, суспільства і держави. 

Спеціалізація школипоглиблене вивчення англійської мови та окремих предметів, а саме:
-української мови
-інформатики
-математики
-історії.

У школі організоване допрофільне та профільне навчання. Варіативна складова навчальних планів покликана забезпечити поглиблене засвоєння профільних предметів. З метою задоволення пізнавальних потреб учнів створено близько 50 факультативів та спецкурсів, 10 гуртків
Освіта на сучасному етапі проголошує пріоритетним розвиток особистості, узагальнення її особистого досвіду, розкриття її творчих здібностей. Можливість самореалізації учнів досягається через гуртки та конкурси. Школа бере активну участь у конкурсах різного рівня.
У 2010-2011 навчальному році переможцями районних конкурсів стали 30 учнів, обласних - 3, Всеукраїнських – 1. Призерами районних – 13, обласних – 6, Всеукраїнських – 2, Міжнародних – 2.

У 2011-2012 році 9 учнів школи стали переможцями, 24 учні – призерами ІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін. За перший семестр 2011-2012 навчального року школа прийняла участь у 195 конкурсах різного рівня.
Школа – незмінний лідер Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика. Учні школи четвертий рік поспіль посідають призові місця в районному та обласному етапі. У школі проводиться учнівські та вчительські конкурси:
«Учитель року»
Конкурс «Методична газета»
«Найкласніший класний»
«Учень року»
Конкурс відеороликів «Моя школа найкраща»
«Конкурс читців»
«Найактивніший клас»
Конкурс газет «Шкільні роки чудові»
Конкурс комп’ютерних презентацій «Сам собі журналіст»

Комунальний заклад «Лутугинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Лутугинського району Луганської області»:

- дипломант ХІІ Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні - 2009»
- дипломант ХІІІ Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні - 2010»
- дипломант виставки – презентації «Сучасні навчальні заклади – 2010» (тема: «Інноватика в освіті України»)
- дипломант громадської акції «Флагман сучасної освіти України» (2009 рік).

У цьому році школа приймає участь у Третій Міжнародній виставці [b]«Сучасні навчальні заклади 2012» за напрямком ІКТ в методичній роботі.
Великий влив на формування системи моральних цінностей дітей має пошукова та дослідна робота, яка проводиться в рамках шкільного наукового товариства. Шкільне наукове товариство «Еврика» працює з 2002 року, до його складу входять 10 секцій.
Результати учнівських досягнень публікуються в шкільній газеті "Ровесник", яка є дипломантом конкурсу «Золотий диктофон». У школі працює 2 пошукових загони «ВИМПЕЛ» та «ПОШУК», які поповнюють фонд краєзнавчого музею школи, внесений до реєстру Лутугинського району. Їх діяльність відображена в експозиціях шкільного краєзнавчого музею. Слід зазначити , що серед шкільних музеїв району, саме музей нашої школи,першим розпочав свою роботу.
Одним з актуальних завдань навчального закладу є постійне професійне зростання педагогів. У школі створено власну модель розвитку ключових компетентностей учителя: психолого - фасилітативної, фахово-методичної, комунікативної, інноваційної та ін. Реалізується вона в системі науково-методичної роботи. За останні роки значно виріс професійний рівень колективу.
У школі працюють 56 учителів, з них:

- учителів - методистів – 3,
- старших учителів – 2,
- учителів вищої категорії – 6,
- учителів І категорії – 23,
- учителів ІІ категорії – 5 ,
- учителів-спеціалістів – 14.

Працюють творчі групи вчителів:

- «Інтерактивні технології у навчально-виховному процесі»,
- «Виявлення та підтримка потенційного обдарованих дітей»,
- «Реалізація особистісно-орієнтованої освіти»,
- «Розвиток творчої особистості через систему моральних цінностей, на основі діалогу культур»,
- «Впровадження елементів білінгвістичного навчання в навчально-виховний процес»,
- «Реалізація принципів наступності між дитячим садком та школою І ступеня» і творча лабораторія «Проектні технології в навчально-виховному процесі».

Слід зазначити, що вчителі школи є керівниками методичних об’єднань учителів району.
Одним із напрямків роботи школи є підвищення інформаційної грамотності вчителів. З метою розвитку інформаційної компетентності у школі вчителі беруть участь у створенні комп’ютерних презентацій і проектів, відвідували курси
 

«Intel. Навчання для майбутнього», використовують мультимедійні та електронні засоби навчання, Internet, створюють власні джерела інформації. В цьому році всі вчителі школи отримали сертифікат з курсу Microsoft.
Школа бере участь у Всеукраїнському експерименті
«Організаційно-педагогічні умови та компоненти методичної системи використання інформаційних комп’ютерних технологій у навчально-виховному процесі початкової школи в позаурочний час». З 2010-2011 навчального року школа бере участь в експерименті при ЛОІППО «Розвиток методичної компетентності вчителів української мови в системі підвищення навчальних досягнень учнів середніх загальноосвітніх шкіл».

           З 2012-2013 навчального року школа бере участь в дослідно-експериметальній роботі регіонального рівня за темою «Впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес» (наказ Управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації №1580 від 03.12.2012р. «Про надання статусу експериментального навчального закладу регіонального рівня комунальному закладу «Лутугинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Лутугинського району Луганської області»).

         Наукове керівництво  даного експерименту забезпечує Луганський інститут післядипломної педагогічної освіти, науковим консультантом є Бурим Олена Василівна,асистент кафедри управління освітою. Координатор дослідно-експериментальної роботи в регіоні - Харківська Н.В., методист Лутугинської районної комунальної установи «Методичний кабінет освіти».

Професійне кредо педагогічного колективу школи:

«Ми не намагаємось стати кращими за інших, а прагнемо стати завтра кращими за нас сьогоднішніх».
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Июня 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930